מסעדות כשרות למהדרין

 

כיום, ישנה דרישה גבוהה מאוד של טעם וכשרות ללא פשרות. רבים היום בוחרים לחגוג את האירוע שלהם דווקא במקום של השורשים של כולנו, הלוא היא ירושלים, אצלנו במסעדת מרקש תקבלו חוויה שתיקח אתכם למחוזותיה הקסומים (והכשרים) של מרוקו.

 

מסעדת מרקש - אוירה של ניחוחות ואותנטיות
ב"מסעדת מרקש", הנמנית עם מסעדות המהדרין המפורסמות והוותיקות ביותר בבירה , תפגשו ניחוחות ואווירה מרוקאית ייחודית. מסעדות כשרות למהדרין רבות, אינן שמות דגש על העברת תחושת הטעם והאווירה הנכונה לסועד. אצלנו ב"מסעדת מרקש", אנו מאמינים שמסעדה כשרה למהדרין חייבת לתת ערך מוסף ללקוח. לכן שמנו לעצמנו למטרה להיות מסעדה אשר מעניקה לאירוע שלכם קסם וייחוד בכל הקשור לאסתטיות ועיצוב אותנטי, ממש כאילו הרגע נחתם על אדמת מרוקו העתיקה, רווית ההיסטוריה והטעמים העשירים. אצלנו ב"מסעדת מרקש", כל המוזמנים לאירוע שלכם, יספגו מהאווירה המרוקאית, בכל שאיפה מריח התבשילים שלנו וממבט בכל פינה במסעדה עצמה, לחוויה תרבותית בלתי נשכחת.

 

מסעדת מרקש - מלכותיות בכל ביס
אצלנו ב"מסעדת מרקש", כל סועד הוא מלך ומלך יהודי אמיתי מבחינתנו ראוי ליהנות מטעם מושלם וכשרות מחמירה. "מסעדת מרקש", היא אחת ממסעדות כשרות למהדרין המחמירות ביותר בעיר, אשר לא מתפשרות על טעם התבשיל והנגיעה המיוחדת של מרוקו, בכל לעיסה ולעיסה. 

 

על המסעדה
המסעדה הינה מסעדה כשרה למהדרין כאשר קיום האירועים והשמחות במקום ניחנים באווירה יוצאת דופן, מסעדות לאירועים זה אנחנו! וכשמדובר באווירה האותנטית של מרקש, כל אחד הוא מלך של ממש. מסעדה שהיא לא רק לאירועים.

 

התבשילים שלנו והאווירה הייחודית הופכת אותנו למובילה בכל הקשור לענף המסעדות לאירועים.  האווירה האותנטית אצלנו תעניק לכם משהו שלא חוויתם באף מקום. אנחנו מאמינים, כי מסעדה כשרה למהדרין אינה צריכה לבוא על חשבון הטעם ולכן, איננו מתפשרים על אף אלמנט. 

 

להזמנות ופרטים חייגו עכשיו:
פיני - 050-5371003

שמעון - 050-2272475