אירועים במסעדה - היתרונות

 

אירועים במסעדה - ליהנות מאווירה ייחודית ותפריט מקורי
ישראלים למדו את היתרונות הרבים שיש לקיום אירועים במסעדה. ברוב המסעדות ניתן לתחום חלל באמצעות פרגוד ויש מסעדות המציעות אולם פרטי מעוצב היבט ומאובזר. מסעדות יודעות להציע תפריט מגוון וטעים ולפני האירוע מתאמים ציפיות עם בעל המסעדה והשף של המקום. האורחים נהנים ממנות מקוריות, מפתיעות וייחודיות והאווירה הקסומה של המסעדה תורמת להצלחת האירוע. האורחים נהנים משירות מקצועי של מלצרים מיומנים וזוכים לשירות מפנק ויחס אישי. במסעדות ניתן למצוא את כל הציוד הנדרש לאירוע כמו פרגוד עליו ניתן להקרין סרט פרזנטציה או תמונות, מערכת שמע משוכללת, תאורה נעימה וחדרי נוחיות מפוארים ונקיים.
 
כל סוגי האירועים
מסעדות רבות בארץ מציעות שירותי אירועים במסעדה. למסעדה יש יתרונות רבים וניתן לערוך כמעט כל אירוע. בהתאם לגודל המסעדה ניתן לקיים אירועים כמו חתונות, בר / בת מצווה, בריתות, אירועי משפחתיים אחרים, אירועים עסקיים, כנסים מקצועיים ואירועי השקת מוצרים. לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד פונים למסעדות ושוכרים את המקום כאשר ניתן לבחור לפי סוג האירוע ומספר המשתתפים האם לסגור את המסעדה לטובת אורחי האירוע או לקיים את האירוע בחדר סגור או במתחם מבודד לאירועים קטנים.
 
תפריט מקורי
במקום עוד אירוע בגן או אולם אירועים כדאי לקיים אירועים במסעדה.
מסעדות לאירועים מעסיקות שף מקצועי וצוות מטבח יעיל ומנוסה וניתן לבחור מתוך תפריט המסעדה או לתאם עם בעל המקום ועם השף המקצועי תפריט מקורי ומעניין לאורחים. אורחי האירוע נהנים משולחנות עמוסים כל טוב וניתן לבחור מתוך תפריט מגוון הכולל בשרים, מנות דגים, מנות צמחוניות, סלטים מעניינים, תוספות מקוריות וקינוחים מפתיעים. המנות מוגשות בידי צוות מלצרים יעיל ומנוסה או שמחליטים על הגשה בסגנון עצמי ולרשות האורחים עומד בופה מעוצב עם מנות מיוחדות וטעימות.
 
עלויות
רבים חושבים כי אירועים במסעדה הם יקרים אך למעשה כך ניתן לחסוך בעלויות. בעלי המסעדות שמחים לארח אירועים ומדובר בהכנסה נוספת. במידה וסוגרים את המסעדה נהוג לגבות תשלום על השכרת המקום אך במידה והאירוע מתקיים בחדר פרטי או תוחמים רק חלק מהמסעדה נהוג לגבות עבור האוכל והשירות.