מסעדת קייטרינג

 

מסעדות קייטרינג אלו הן מסעדות מלבד אירוח ושירות סועדים במסעדה עצמה, מספקים שירותי מזון גם לאנשים הנמצאים מחוץ למסעדה על מנת שכל אחד אפילו אם הוא נמצא במקום רחוק מהמסעדה יוכל ליהנות מהמאכלים שאותה המסעדה מציעה.
 
יתרונותיה של מסעדת קייטרינג:
מסעדת קייטרינג נהנית ממגוון רחב של לקוחות בניגוד למסעדה רגילה שנהנית מכמות הסועדים באותה העת. מסעדות קייטרינג עם השנים צוברות לקוחות שבמידה והם מרוצים הם חוזרים שוב ושוב ומזמינים את אותו האוכל לאירועים שונים. כאשר חברה או אנשים פרטיים מבקשים להזמין קייטרינג, הם מבקשים כמות גדולה של מנות מהסיבה שכמות קטנה זה כבר משלוח ולא קייטרינג- מה שמגדיל באופן משמעותי את הכנסותיה של המסעדה.

 

כל מה שחשוב לברר לפני ההזמנה:
אחד הדברים שגורמים ללא מעט אנשים לבלבול הוא העובדה שלא מדובר בחברת קייטרינג אלא במסעדות קייטרינג. מסעדות קייטרינג בדרך כלל עובדות בצורה מעט שונה מחברות קייטרינג מהסיבה שיש להן גם לקוחות הנמצאים בתוך המסעדה שעליהם לשרת. 
 
שירותיה של מסעדת קייטרינג הם לרוב לחברות, כנסים, עובדי ומשרד ועוד אירועים קטנים אחרים. כך בעצם המסעדה יכולה להבטיח שגם הלקוחות המזמינים יהיו מרוצים וגם הסועדים במסעדה עצמה ייהנו משירות איכותי ואדיב. כאשר לקוח מבקש להזמין מספר רב של מנות, זה הופך לאירוע של ממש ולכן מומלץ לברר זאת מול חברת קייטרינג ולא מול מסעדות קייטרינג.
 
כמו כן, פרט נוסף חשוב לבירור לפני ההזמנה הוא מה כוללת המנה - מנת פתיחה, מנה עיקרית, קינוח וכן הלאה. כמובן שככל שדורים יותר המחיר עולה בהתאם אך בכל זאת מומלץ לברר האם בכלל אותה מסעדת קייטרינג מספקת את השירות שאתם מבקשים.
 
חשוב לעשות את ההבחנה בין מסעדת המציעות שירותי קייטרינג לבין חברות שכל עיסוקן הוא קייטרינג. המאפיינים משתנים בהתאם לכמות הסועדים והרכב המנה. אך דבר אחד ידוע- אם אתם מתכננים קטן עם מספר משתתפים מצומצם, אין ספר שמסעדת קייטרינג.

 

למאמר בנושא: איך לבחור מסעדה לאירוע