אירועים במסעדה - היתרונות

במקום עוד אירוע בגן או אולם אירועים כדאי לקיים אירועים במסעדה. מסעדות מעסיקות שף מקצועי וצוות מטבח יעיל ומנוסה וניתן לבחור מתוך תפריט המסעדה או לתאם עם בעל המקום ועם השף המקצועי תפריט מקורי ומעניין לאורחים. אורחי האירוע נהנים משולחנות עמוסים כל טוב וניתן לבחור מתוך תפריט מגוון הכולל בשרים, מנות דגים, מנות צמחוניות, סלטים מעניינים, תוספות מקוריות וקינוחים מפתיעים.

למאמר המלא: אירועים במסעדה

 

אוכל אותנטי

נהוג לחשוב שאוכל מרוקאי, הונגרי, ערבי או כל מוצא אחר הוא אוכל אותנטי באופן טבעי. אך למעשה, אוכל אותנטי לא חייב להיות כלול ברשימת המזונות הבולטים בסעודות עם מאכלים של פעם, בהתאם למוצא ולעדות השונות, אך שיטות הבישול וחומרי הגלם צריכים להישמר בהתאם למסורות הבישול העתיקות כדי לקבל את הרמוניית הטעמים והניחוחות שליוו את המטבחים של הסבתות. 

למאמר המלא: אוכל אותנטי

 

איך לבחור מסעדה לאירוע

אם גם אתם מתכננים אירוע ביתי ושקט הרי שמסעדה לאירועים היא הפיתרון האידיאלי עבורכם. השאלה הנשאלת היא כיצד לאתר מסעדה שאכן תוכל למצות את מלוא הפוטנציאל של האירוע. ראשית מומלץ להגדיר את אופיו של האירוע, האם למשל מדובר במסיבת יום הולדת משפחתית, או באירוע בקנה מידה גדול יותר כמו בת או בר מצווה. 

למאמר המלא: איך לבחור מסעדה לאירוע

אוכל מרוקאי

כשאנחנו מדברים על אוכל מרוקאי, אנחנו חושבים על מופלטות, סיגרים, דג ברוטב חריף, מרק חרירה ועוד. הרבה מסעדות לאירועים נוהגות להגיש אוכל מרוקאי שכן, המטבח המרוקאי עשיר בטעמים ובצבעים והוא מושתת על טיגון עם הרבה שמן, אך כולל גם הרבה מאפים המגיעים אלינו במרקמים שונים. 

למאמר המלא: אוכל מרוקאי

 

מסעדת קייטרינג

אחד הדברים שגורמים ללא מעט אנשים לבלבול הוא העובדה שלא מדובר בחברת קייטרינג אלא במסעדות קייטרינג. מסעדות קייטרינג בדרך כלל עובדות בצורה מעט שונה מחברות קייטרינג מהסיבה שיש להן גם לקוחות הנמצאים בתוך המסעדה שעליהם לשרת.שירותיה של מסעדת קייטרינג הם לרוב לחברות, כנסים, עובדי ומשרד ועוד אירועים קטנים אחרים. 

למאמר המלא: מסעדת קייטרינג

 

מסעדות אותנטיות

מדוע לדעתם חשוב שיהיו לנו מסעדות אותנטיות בישראל? חשבנו על כך רבות והגענו למסקנה הבלתי נמנעת שאוכל אותנטי הוא הדרך של כל עם לשמר את התרבות המופלאה שלו. כי אוכל הוא לא רק מזון לגוף, אחרי הכל אוכל הוא זיכרון ילדות, מנגינת נעורים, טעם שמזכיר לנו נשכחות בכל תחנות החיים.

למאמר המלא: מסעדת קייטרינג

 

מסעדות לבר מצווה

את רוב חגיגות בר המצווה חוגגים באולמות וגני אירועים, עם בני המשפחה וחברים ואורחים רבים נוספים. לא כל משפחה יכולה או רוצה להעמיד אירוע רב משתתפים שעלותו לא תמיד נמצאת בקו ישר עם מצב המשפחה או הרצון שלה להוציא כספים רבים. אלה שמחפשים לפשט את האירוע או לצמצם בהוצאות בוחרים לקיים את הסעודה במקומות קטנים יותר

למאמר המלא: מסעדות לבר מצווה