אירועים במסעדה - היתרונות

במקום עוד אירוע בגן או אולם אירועים כדאי לקיים אירועים במסעדה. מסעדות מעסיקות שף מקצועי וצוות מטבח יעיל ומנוסה וניתן לבחור מתוך תפריט המסעדה או לתאם עם בעל המקום ועם השף המקצועי תפריט מקורי ומעניין לאורחים. אורחי האירוע נהנים משולחנות עמוסים כל טוב וניתן לבחור מתוך תפריט מגוון הכולל בשרים, מנות דגים, מנות צמחוניות, סלטים מעניינים, תוספות מקוריות וקינוחים מפתיעים.

למאמר המלא: אירועים במסעדה

 

אוכל אותנטי

נהוג לחשוב שאוכל מרוקאי, הונגרי, ערבי או כל מוצא אחר הוא אוכל אותנטי באופן טבעי. אך למעשה, אוכל אותנטי לא חייב להיות כלול ברשימת המזונות הבולטים בסעודות עם מאכלים של פעם, בהתאם למוצא ולעדות השונות, אך שיטות הבישול וחומרי הגלם צריכים להישמר בהתאם למסורות הבישול העתיקות כדי לקבל את הרמוניית הטעמים והניחוחות שליוו את המטבחים של הסבתות. אוכל מעורר את הלשון, אך בעיקר את העין והלב. מלבד הטעמים העשירים והעמוקים, והמרכיבים המזינים השונים לחלוטין ממאפייני מאכלי הג'אנק פוד המהירים של הדורות האחרונים, לאוכל אותנטי ערך מוסף של נוסטלגיה וגעגוע לפשטות של פעם, לארוחות שהושקעה בהם בעיקר אהבה. ביס אחרי ביס, זיכרונות הילדות עולים ומציפים את החך בהנאה.

למאמר המלא: אוכל אותנטי

 

איך לבחור מסעדה לאירוע

אם גם אתם מתכננים אירוע ביתי ושקט הרי שמסעדה לאירועים היא הפיתרון האידיאלי עבורכם. השאלה הנשאלת היא כיצד לאתר מסעדה שאכן תוכל למצות את מלוא הפוטנציאל של האירוע. ראשית מומלץ להגדיר את אופיו של האירוע, האם למשל מדובר במסיבת יום הולדת משפחתית, או באירוע בקנה מידה גדול יותר כמו בת או בר מצווה. לאחר שהשבתם על שאלות אלו תוכלו לגשת למבחר האפשרויות שעודות לפניכם ולבחון כל מסעדה בהתאם לקונספט המרכזי שלהם, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת המאכלים.

למאמר המלא: איך לבחור מסעדה לאירוע

 

 

אוכל מרוקאי

כשאנחנו מדברים על אוכל מרוקאי, אנחנו חושבים על מופלטות, סיגרים, דג ברוטב חריף, מרק חרירה ועוד. הרבה מסעדות לאירועים נוהגות להגיש אוכל מרוקאי שכן, המטבח המרוקאי עשיר בטעמים ובצבעים והוא מושתת על טיגון עם הרבה שמן, אך כולל גם הרבה מאפים המגיעים אלינו במרקמים שונים. גם מי ששורשיו מגיעים ממקום אחר, נשבה במהירות בקסמו של המטבח המרוקאי, שהוא גם מתוק, אך גם חריף, גם מעודן וגם צורב. בין המאכלים המוכרים לנו ביותר של המטבח המרוקאי נזכיר מאכלים כמו: מטבוחה, חצילים ופלפלים ממולאים, פרנה (לחם מרוקאי) ואחרים. 

למאמר המלא: אוכל מרוקאי

 

מסעדת קייטרינג

אחד הדברים שגורמים ללא מעט אנשים לבלבול הוא העובדה שלא מדובר בחברת קייטרינג אלא במסעדות קייטרינג. מסעדות קייטרינג בדרך כלל עובדות בצורה מעט שונה מחברות קייטרינג מהסיבה שיש להן גם לקוחות הנמצאים בתוך המסעדה שעליהם לשרת.שירותיה של מסעדת קייטרינג הם לרוב לחברות, כנסים, עובדי ומשרד ועוד אירועים קטנים אחרים. כך בעצם המסעדה יכולה להבטיח שגם הלקוחות המזמינים יהיו מרוצים וגם הסועדים במסעדה עצמה ייהנו משירות איכותי ואדיב. כאשר לקוח מבקש להזמין מספר רב של מנות, זה הופך לאירוע של ממש ולכן מומלץ לברר זאת מול חברת קייטרינג ולא מול מסעדות קייטרינג.

למאמר המלא: מסעדת קייטרינג